Blog

PorownajOkna - Okna energooszczędne

Okna energooszczędne - czy to się opłaca?

Przy budowie domu wiele osób zastanawia się czy okna energooszczędne będą inwestycją, która im się opłaci. Czy takie okna będą się dobrze sprawdzać w ich domu. Ten typ okien dobrze się sprawdzi w nowym budownictwie z dobrą wentylacją.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Najlepsze okna

Najlepsze okna PCV do Twojego domu, jak wyglądają oferty producentów?

Wybór okien do domu nie jest procesem łatwym, wybierając najlepsze okna powinniśmy kierować się tym, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać w swoim domu. Kupujący ma do wyboru różne materiały i modele, co ważne każde okno jest wykonywane według indywidualnego projektu dla klienta.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Jakie kolory okien pcv wybrać przy zakupie dla swojego domu

Jakie kolory okien pcv wybrać przy zakupie dla swojego domu

Przy kupowaniu wymarzonych okien ważną rolę odgrywają kolory okien. Dzisiaj wszyscy producenci oferują szeroką gamę kolorystyczną- od tych imitujących drewno, po ramy różnokolorowe, które nadają wnętrzu oryginalnego wyglądu.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Wymiary okien tarasowych

Wymiary okien tarasowych - w jaki sposób wybrać najlepsze?

Okna tarasowe są dzisiaj standardem w każdym domu wolnostojącym. A wymiary okien tarasowych są dostosowywane indywidualnie. Ten typ okien jest coraz bardziej doceniany, ponieważ nadaje całemu budynkowi lekkości, a wnętrza zyskują na nowoczesności.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna drewniane a cena za metr - informacje dla kupującego

Okna drewniane a cena za metr - informacje dla kupującego

Jeżeli chodzi o okna drewniane cena uzależniona jest od rodzaju zastosowanego materiału oraz wielkości okien. Kupujący może dobrać okno właściwe dla estetyki swojego domu i wnętrza. Ten rodzaj okien wybierany jest coraz częściej, właśnie ze względu na swoje właściwości.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna drewniane czy PCV

Okna drewniane czy PCV - na co zwrócić uwagę przy wyborze

Okna drewniane czy pcv to najczęstszy dylemat osób kupujących okna. Przy podejmowaniu takiej decyzji warto wziąć pod uwagę lokalizację naszego mieszkania lub domu. Dzięki temu wybór ten będzie łatwiejszy, a okna dopasujemy do własnych potrzeb.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna drewniane

Okna drewniane co warto wiedzieć przed zakupem?

Okna drewniane cechuje bardzo duża wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, jednak w tym celu konieczna jest ich systematyczna konserwacja. Okna te dobrze wygłuszają pomieszczenia, a przy właściwej konserwacji potrafią służyć latami.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna pcv allegro

Okna pcv allegro - dlaczego zakup okien przez internet jest łatwiejszy

Okna pcv allegro dają możliwość wyboru, w jaki sposób kupić okna przez Internet. Produktu specyficznego, który ma posłużyć na długi okres. Warto wiedzieć, kiedy można samodzielnie dokonać jego zakupu, a kiedy skorzystać z porównywarki.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna dachowe

Okna dachowe - 4 wielkie problemy

Okna dachowe są bardzo wrażliwe na warunki panujące zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Brak właściwych zabezpieczeń, a także niedbały montaż czy konserwacja mogą doprowadzić do wielu problemów. To sprawia, że one przestają pełnić swoje podstawowe funkcje

Autor: Małgorzata Wodyńska
PorownajOkna - Okna PCV cennik

Okna PCV cennik wiosennych promocji 2018 (Gdzie najlepsze okazje?)

Okna pcv cennik nigdy nie jest sztywny i podlega dość regularnym zmianom. Wiosna to okres, w którym sprzedaje się znacznie więcej okien po zimowym przestoju. Dlaczego warto skorzystać z promocji? Klienci za niższą cenę mogą kupić pełnowartościowy produkt. Okna wiążą się z dużą inwestycją i wydatkami

Autor: Małgorzata Wodyńska
PorownajOkna - Współczynnik przenikania ciepła okna

Współczynnik przenikania ciepła okna co warto wiedzieć przed zakupem

Współczynnik przenikania ciepła okna ma istotny wpływ na rodzaj zakupionych okien dla domu. Im jest on niższy tym okno generuje mniejsze straty ciepła, a pomieszczenie jest cieplejsze.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna PCV

Okna PCV 10 najczęstszych błędów podczas zakupu

Kiedy należy wymienić okno? Niektóre symptomy są bardzo wyraźne, jak zniszczona szyba lub rama. Niekiedy jednak problemy okna PCV nie są bardzo widoczne.

Autor: Małgorzata Wodyńska
PorownajOkna - Okna PCV

Okna PCV jak wygląda proces zakupu okien?

Wybór okna pcv to dla kupującego ogromna inwestycja do której powinien podejść rozważnie. Warto skorzystać z pomocy doświadczonych osób, które wybiorą ofertę dostosowaną indywidualnie.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna pcv cennik

Okna pcv cennik promocja okien 2017/2018

Okna pcv cennik w okresie zimowym to duże rabaty i promocje dla kupujących. Niska temperatura za oknem nie zachęca do takich zakupów. Już od kilku lat możemy zauważyć dużą ilość rabatów, w okresie od grudnia do lutego czy nawet marca. To dobry czas dla osób planujących wymianę okien na wiosnę.

Autor: Małgorzata Wodyńska
PorownajOkna - Okna PCV cena

Okna PCV cena Co musisz wiedzieć, aby nie przepłacać

Okna PCV cena to jeden z ważniejszych czynników przy wyborze okien. Tymczasem ceny pozornie podobnych produktów znacząco się od siebie różnią. Pojawia się pytanie — dlaczego? Dziś sprawdzamy, co wpływa na cenę okien i jak wybrać optymalne rozwiązanie. U nas znajdziesz więcej wskazówek.

Autor: Małgorzata Wodyńska
PorownajOkna - Okna pcv wymiary

Okna pcv wymiary czy istnieją standardowe wymiary okien?

Okna pcv wymiary nie muszą spełniać określonych warunków. Dziś nie istnieje “sztywny” wymiar szerokości i wysokości okna. Wyjątkiem są jedynie budynki zabytkowe, nad którymi pieczę pełni konserwator zabytków.Wybierając okna, kierujemy się designem, na kolejnym miejscu stawiając cenę i materiał.

Autor: Patrycja Gmurowska