Okna pcv cennik najlepsza oferta dla klientów

Okna pcv cennik

promocja okien 2017/2018

Autor: 12 March 2018

Okres zimowy to dla wielu producentów okien czas dużych promocji i rabatów na stolarkę okienną i inne elementy jak np. szyby, okucia czy rolety. Niska temperatura za oknem nie zachęca do zakupów tego rodzaju. Już od kilku lat możemy zauważyć dużą ilość rabatów, właśnie w okresie od grudnia do lutego czy nawet marca. To dobry czas dla osób planujących wymianę okien na wiosnę, czy będących w trakcie budowy domu, by rozejrzeć się w poszukiwaniu konkretnej oferty i jeszcze dostać spory rabat.

Od czego najlepiej zacząć?

W Polsce mamy ponad 2,5 tys. producentów okien. Tylko niewielka liczba oferuje korzystne rabaty w okresie zimowym. Jeśli jesteśmy zainteresowani zakupem okna od konkretnego producenta, najlepiej wyszukać je wcześniej np. w Internecie i poczekać do zimowej promocji. Warto pamiętać, że może ona nie obejmować wszystkich rodzajów okien, tylko wybrane modele i niektóre elementy okienne. Na jak duży rabat możemy liczyć? U niektórych producentów może to być nawet -50%, u innych 35%,40%.

W tym roku największą promocję zaproponowała firma DAKO, która oferowała nawet -50% rabat (im więcej kupisz, tym większy rabat dla klienta) i OKNOPLAST -46%, gdzie promocją objęte były wybrane systemy okienne i drzwi tarasowe. Oryginalną i ciekawą propozycję miał producent okien SOKÓŁKA, który obniżkę uzależnił od panującej temperatury za oknem. Oprócz samej promocji na okna pcv cennik może być niższy na niektóre elementy okienne: okucia, klamki, rolety itp. Producent INTERNORM proponował gratis zamontowanie trzeciej szyby, dzięki której okno będzie cieplejsze. Okazyjne ceny obowiązywały już od końca roku, przez styczeń i luty. Niektórzy producenci przygotowali już promocję wiosenną, która trwać będzie do końca kwietnia. Jak widać, nie tylko okres zimowy sprzyja promocjom. Część firm przedłużyło ją do przedwiośnia.

Zamów zimą- zamontuj na wiosnę

Niewielka liczba osób zdaje sobie sprawę, że zamawiając okna zimą, może liczyć na bezpłatne i bezpieczne przechowanie okien. Coraz więcej producentów proponuje takie rozwiązanie- wcześniej zakupione okna są w stanie przetrzymać, dopóki klient nie będzie gotowy na ich zamontowanie. Klient zyskuje wtedy pewność, że kupione przez niego okna drewniane, PCV, czy aluminiowe wciąż zachowają swoją jakość.

Aby otrzymać okna wysokiej jakości po dłuższym czasie, warto skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwszym są okna robione na zamówienie. Producent w odpowiednim czasie wykona okna dopasowane do mieszkania, czy projektu domu, a następnie zamontuje okna w wyznaczonym terminie. Innym rozwiązaniem jest kupno okien w składzie, który przechowuje okna dla klientów. Warto jednak zwrócić uwagę, czy okna są przechowywane we właściwy sposób. Nie powinny one znajdować się na zewnątrz — to bowiem naraża je na zniszczenia.

Okna pcv cennik dla kupującegoźródło: materiały własne redakcji w oparciu o oferty poszczególnych producentów na dzień 9.03.2018

Czy opłaca się zimą kupować okna?

Tutaj należy zaznaczyć, że niektóre okna można montować także zimą. Muszą jednak panować sprzyjające warunki. Okna PCV nie mogą być montowane w temperaturze niższej niż - 10 stopni. Okno może bowiem być bardziej narażone na uszkodzenia. Ograniczenie dotyczy też pianek montażowych. Przy większych mrozach nie zachowują one swoich właściwości. Podczas mroźnej zimy nie powinno się także montować okien drewnianych. Są one bardzo wrażliwe na zimno i wilgoć. Dlatego zazwyczaj montuje się je w temperaturach powyżej zera. Zimowe montaże zwykle nie są opóźnione i wszystko przebiega sprawnie — jeżeli pogoda sprzyja. Wynika to z faktu, iż zimą zazwyczaj okien sprzedaje się mniej, przez co producenci i sprzedawcy są obciążeni w optymalny sposób.

Producenci i sprzedawcy co roku przygotowują zimowe promocje. W niektórych przypadkach upusty sięgają nawet 50% wartości okien. To sprawia, że nawet wysokiej klasy okno, np.: ciepłe, można kupić w cenie zwykłego, najtańszego okna. Tutaj jednak konieczne jest porównanie promocyjnych okien. Szczególnie ważne jest, abyś sprawdził warunki.

PorownajOkna.pl - Małgorzata Wodyńska - redaktor

Małgorzata Wodyńska

Redaktor

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. W redakcji Helpfind zajmuje się głównie tematyką związaną z roszczeniami majątkowymi oraz osobowymi z OC sprawcy wypadku, w tym także utratą wartości handlowej pojazdu oraz zadośćuczynieniem za śmierć bliskiej osoby. Jej specjalizacją są także odszkodowania za wypadki w rolnictwie, wypadki przy pracy oraz inne wypadki losowe.

Średnia ocena: 3.43

Czytaj także

PorownajOkna - Okna pcv wymiary

Okna pcv wymiary czy istnieją standardowe wymiary okien?

Okna pcv wymiary nie muszą spełniać określonych warunków. Dziś nie istnieje “sztywny” wymiar szerokości i wysokości okna. Wyjątkiem są jedynie budynki zabytkowe, nad którymi pieczę pełni konserwator zabytków.Wybierając okna, kierujemy się designem, na kolejnym miejscu stawiając cenę i materiał.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna PCV

Okna PCV jak wygląda proces zakupu okien?

Wybór okna pcv to dla kupującego ogromna inwestycja do której powinien podejść rozważnie. Warto skorzystać z pomocy doświadczonych osób, które wybiorą ofertę dostosowaną indywidualnie.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Okna PCV cennik

Okna PCV cennik wiosennych promocji 2018 (Gdzie najlepsze okazje?)

Okna pcv cennik nigdy nie jest sztywny i podlega dość regularnym zmianom. Wiosna to okres, w którym sprzedaje się znacznie więcej okien po zimowym przestoju. Dlaczego warto skorzystać z promocji? Klienci za niższą cenę mogą kupić pełnowartościowy produkt. Okna wiążą się z dużą inwestycją i wydatkami

Autor: Małgorzata Wodyńska
PorownajOkna - Okna pcv allegro

Okna pcv allegro - dlaczego zakup okien przez internet jest łatwiejszy

Okna pcv allegro dają możliwość wyboru, w jaki sposób kupić okna przez Internet. Produktu specyficznego, który ma posłużyć na długi okres. Warto wiedzieć, kiedy można samodzielnie dokonać jego zakupu, a kiedy skorzystać z porównywarki.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Jakie kolory okien pcv wybrać przy zakupie dla swojego domu

Jakie kolory okien pcv wybrać przy zakupie dla swojego domu

Przy kupowaniu wymarzonych okien ważną rolę odgrywają kolory okien. Dzisiaj wszyscy producenci oferują szeroką gamę kolorystyczną- od tych imitujących drewno, po ramy różnokolorowe, które nadają wnętrzu oryginalnego wyglądu.

Autor: Patrycja Gmurowska
PorownajOkna - Jesienne promocje na okna tarasowe i drzwi tarasowe 2018

Jesienne promocje na okna tarasowe i drzwi tarasowe 2018

Gdy kupujemy okna tarasowe w okresie jesienno-zimowym, możemy liczyć na duże promocje. Właśnie w tej porze roku ceny na okna obniżają się, a producenci przygotowują specjalne rabaty dla kupujących.

Autor: Patrycja Gmurowska